سینه

لیفت سینه
در طول زمان در اثرات بالا رفتن سن٬ شرایط خاص٬ از دست دادن وزن٬ حاملگی٬ شیر دادن به بچه باعث می شود که سینه ها شل شده و آویزان شوند. طی این عمل سینه ها و نوک آنها به حالت زمان جوانی باز می گردد.

برشهای حاصل از عمل لیفت سینه دائمی خواهند بود زیرا طی این عمل موقعیت بافتهای سینه و نوک آن تغییر پیدا می کند. البته طی زمان بیشتر این برشها بطور قابل ملاحظه ای ناپدید می شوند.

چهره جدید سینه ها به علت آماسهایی که طی عمل بوجود آمده مدتی طول می کشد تا خود را نشان دهد. این را هم باید به خاطر بسپارید که اثر لیفت سینه دائمی نیست، زیرا بهر صورت بالا رفتن سن بر بدن ما خود را نشان خواهد داد. اکثر خانمهایی که از این عمل استفاده کرده اند از نتیجه آن بسیار راضی بوده اند.  

 کوچک کردن سینه
خانمهایی که سینه های بسیار بزرگ دارند با مشکلات فیزیکی عدیده ای روبرو هستند که علت آن هم وزن زیاد سینه هایشان می باشد. عمل کوچک کردن سینه به این دسته از خانمها کمک می کند تا از درد کمر و گردن، خارش پوست، بد شکلی استخوان بندی و مشکلات تنفسی رهایی پیدا کنند.

طی این عمل چربی، بافتهای غده ای، پوست سینه ها برداشته می شود و آنها را کوچک تر، سبک تر و سفت تر می کند. همچنین اندازه محوطه کوچک سیاه اطراف نوک پستان کوچک می شود. هدف از عمل کوچک کردن سینه بدست آمدن سینه ای کوچک و خوش فرم است که با سایر اعضای بدن تناسب داشته باشد.

طی این عمل برشی به شکل لنگر که محوطه سیاه اطراف نوک پستان را دور می زند ایجاد می شود و در مسیر منحنی طبیعی چین زیر سینه ادامه مسیر می دهد. احتمالا عمل لیپو ساکشن برای برداشت چربیهای زیر بغل استفاده می شود. بخیه ها از  7 تا 10 روز پس از عمل کشیده خواهند شد.

 بزرگ کردن سینه
طی این عمل سینه ها بزرگ می شوند. هدف از این عمل ممکن است بعلت درخواست متقاضی برای داشتن سینه های بزرگ باشد، ترمیم کوچک شدن سینه پس از دوره بارداری باشد و یا تنظیم اندازه آنها بر اساس اندازه بدن متقاضی باشد.

عمل بزرگ کردن سینه با بیهوشی عمومی انجام می شود تا شما بتوانید در خلال جراحی در خواب باشید.

بهترین روش جاگذاری پروتز سینه با توجه به استخوان بندی شما و توصیه های دکتر جراح امکان پذیر است. برش می تواند در قسمت چینی که پستان به قفسه سینه می رسد، اطراف محوطه سیاه دورنوک سینه و یا در زیر بغل ایجاد شود. این برش درست زیر بافت پستان و یا زیر ماهیچه دیواره قفسه سینه شیاری ایجاد می کند. سپس پروتزها زیر نوک پستان قرار گرفته می شود.

پس از عمل برای مدت یک روز لوله های دفع خواهید داشت. از بخیه ها برای بسته شدن دهانه برشها و از گاز پانسمان برای تسریع در خوب شدن زخمها استفاده خواهد شد. هر چند بعد از 24 تا 48 ساعت پس از عمل می توانید از جای خود برخواسته و به کارهایتان برسید ولی تا چند روز احساس خستگی و درد خواهید داشت.

 

 

 

Breast
Breast
Breast
Breast

 

 

 

Copyright © BCOSS. All Rights Reserved.