چشم بینی گوش

برداشتن چربیهای بالای پلک بالایی
این عمل برای از بین بردن چربی که معمولا به همراه پوست اضافی می باشد٬ و ایجاد دو چین در ناحیه چشم برای افرادی که   خصوصیات چشمان آسیایی دارند می باشد. جراح برشی بر روی علائمی که ترسیم شده و یا بر روی چین ابروی بالایی ایجاد می کند. معمولا این عمل به صورت سرپایی انجام می گیرد. پرستار به شما کمپرس یخ می دهد تا ورم و کبودی  کاهش پیدا کند. بخیه ها از سه تا هفت روز پس از عمل برداشته خواهند شد. از هفت تا ده روز پس از عمل نیز شما می توانید به سر کار برگردید. کبودی های محل عمل را نیز می توان با استفاده از مواد آرایشی پنهان کرد.

برداشت چربی زیر مژگان  
این عمل برای برداشتن چربیها که معمولا همراه با پوست و ماهیچه اضافی می باشد از قسمت زیر چشم می باشد.جراح بر روی علائمی که دقیقا زیر مژگان کشیده شده اند برش ایجاد می کند. این عمل به مقدار پوست و لایه های چربی که باید برداشته شود و دیگر عوامل بستگی دارد. ولی به هر صورت معمولا به صورت سر پایی انجام می پذیرد. پس از عمل پرستار به شما کمپرسور یخ برای کاهش ورم و کبودی حاصل از عمل می دهد.

پس از عمل برروی چشم شما پماد چشم می گذارند. در این حالت چشم شما کاملا بسته است و کبود می شود و ورم می کند. بخیه ها از سه تا هفت روز پس از عمل از روی چشمان شما برداشته می شوند. از هفت تا ده روز پس از عمل نیز می توانید به سر کار برگردید و اگر کبودی بر جای مانده باشد می توان آن را با استفاده از لوازم آرایشی پوشاند.

عمل دو پلک
اکثر سفید پوستان و مردمان شرقی معمولا در هنگام تولد از داشتن مژگان بالای چشم بی بهره اند و یا اینکه بسیار نازک می باشد. بزرگ کردن مژه بخصوص در بین آسیاییها طرفداران زیادی دارد.

این عمل از طریق ایجاد برشی در یک بخش مشخص شده از بالای مژه که به صورت پهنا در نظر گرفته می شود انجام می پذیرد. با انجام این عمل چشمانی که حالت پف کرده دارند و یا بسیار تنگ هستند ترمیم می شوند. با ایجاد یک برش خارجی می توان چربی٬ ماهیچه و پوست را به تناسب برداشت. با این عمل همچنین می توان یک لایه درونی ویک لایه خارجی  ایجاد کرد. در اثر برشها در پایان عمل یک بریدگی ظریف مشاهده خواهد شد. در حالی که این بریدگی در حال خوب شدن است می توان در چند ماه بعد از عمل با استفاده از مواد آرایشی آنرا از دیدگان پنهان کرد.

عمل بینی
جراحی پلاستیک برای ترمیم بسیاری از نارسائیها بکار گرفته می شود. عمل بینی می تواند بینی را کوتاه٬ باریک و یا صاف کند. با این عمل مهمترین بخش از چهره شما که بسیار به چشم می آید تبدیل به چیزی می شود که شما می توانید به آن افتخار کنید.

این عمل به صورتی انجام می پذیرد که بتواند نیازهای تمامی افرادی را که خواهان انجام آن هستند دربر بگیرد. عمل بینی معمولا شامل بهبود نوک بینی٬ صاف کردن ناحیه بالای بینی و تنظیم اسکلت بینی می باشد. این عمل می تواند به دو صورت باز و بسته انجام گیرد. در حالت باز پس از عمل برشی در قسمت مبنای بینی قابل مشاهده خواهد بود ولی در صورت انجام عمل بصورت بسته تمامی برشها پوشش داده خواهند شد. هر دوی این روشها دارای امتیازات گوناگون می باشد. معمولا تصمیم نهایی با صلاحدید پزشک معالج گرفته خواهد شد.

گذاشتن بینی
با این عمل اندازه و شکل به حالت طبیعی در می آید که متناسب با اجزای صورت شما باشد.
عمل گذاشتن بینی می تواند با بیهوشی موضعی انجام گیرد. مدت زمان عمل تقریبا یک تا دو ساعت می باشد. کلیه برشها درون سوراخهای بینی ایجاد می شود. پوست بینی از ساختار استخوانی حمایت کننده آن جدا می شود وسپس پروتزی که تراشیده شده است درون بینی قرار داده می شود.

در خلال 24 ساعت اولیه عمل پس از عمل صورت شما متورم می شود بینی شما ممکن است خارش پیدا کند و ممکن است سردرد خفیفی به شما دست بدهد. به شما توصیه می کنیم در اولین روز پس از عمل در رختخواب به استراحت بپردازید و سر خود را به صورت عمودی نگاه دارید تا ورم و کبودی را کاهش دهد. همچنین استفاده از کمپرسور یخ هر بیست دقیقه در ساعت نیز مفید خواهد بود. کبودی و ورم کمتر از دو هفته یا بیشتر از بین خواهند رفت. تمام بانداژها٬ گچ که برای استخوان  بینی استفاده می شود و بخیه ها دو هفته بعد از عمل کشیده خواهند شد.

عمل گوش
این عمل معمولا بر روی بچه هایی که 4 تا 14 سال سن دارند انجام می شود. عمل گوش به منظور نزدیک کردن گوشهای برآمده به سر یا کوچک کردن گوشهای بزرگ انجام می پذیرد. این عمل برای ترمیم گوش برای افراد بزرگسال نیز انجام می گیرد.

این عمل معمولا به صورت سر پایی انجام می شود. بیهوشی کامل برای بچه های کم سن وسال و بیهوشی موضعی برای نوجوانان و بزرگسالان معمولا به کار می رود. عمل گوش دو تا سه ساعت بطول می انجامد. دوره بهبودی معمولا بدون رویداد خاصی سپری می شود و بچه ها از 7 تا 10 روز پس از عمل می توانند به سر کلاس باز گردند.

 

 

Eye Nose Ear
Eye Nose Ear
Eye Nose Ear
Eye Nose Ear
Eye Nose Ear
Eye Nose Ear
Eye Nose Ear
Eye Nose Ear
Eye Nose Ear
Eye Nose Ear
Eye Nose Ear
Eye Nose Ear

 

 

 

Copyright © BCOSS. All Rights Reserved.